#0254 F1901455

  VENTS Ventilátor axiálny - 100 QUIET T Aluminium

  Tichý a úsporný axiálny domový ventilátor s časovým spínačom, guličkovým ložiskom a spätnou klapkou, hliníkový lak, 230 V AC, ø100 mm, 97 m³/h
  58,10 €
  48,42 € bez DPH
  F1901456
  1.500 kg
  ✓ Doručenie do 48 hod.
  Množstvo

  >Zaregistrujte sa a získate 48 bodov / 0,48 € Zaregistrujte sa a získate 48 bodov / 0,48 € (každý utracený 1,00 € = 1 bod, 1 bod = sleva 0,01 €)
  Váš košík bude mít celkem 48 bodů, které lze převést na poukázku 0,48 €.
   VENTS

   Popis produktu
   • Štýlový dizajn,
   • motor vybavený guličkovými ložiskami,
   • nízka spotreba elektrickej energie,
   • vyššia odolnosť voči vniknutiu vody,
   • zabudovaná spätná klapka,
   • dvojrýchlostný motor (len pre typy s priemerom 150 mm).

    

   POUŽITIE

   Tiché a úsporné plastové nástenné axiálne ventilátory typovej rady QUIET Aluminium sa vďaka nízkej hlučnosti hodia najmä do domácností na odvetranie kuchýň, kúpeľní alebo toaliet. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

    

   DIZAJN

   Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

    

   MOTOR

   Ventilátory typovej rady QUIET Aluminium sú už v základe vybavené guličkovými ložiskami, čo umožňuje montáž do stropu alebo ich využitie k nepretržitej dlhodobej prevádzke. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

    

   OVLÁDANIE

   Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného prepínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely s označením "V" sa ovládajú pomocou ťahového vypínača. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90 %. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom "P".

    

   MONTÁŽ

   Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

   Technická špecifikácia
   Priemer:ø100 mm

   Prietok vzduchu:97 m³/h
   Napájanie:230 V AC

   Výkon:7,5 W
   Prúd:0,049 A

   Hlučnosť:25 dBA
   Krytie:IP 45

   Farba:hliník

   Tabuľka dát

   Merná jednotka
   ks
   Balenie
   6 ks

   Podobné produkty ( Niekoľko ďalších produktov v rovnakej kategórii )