• -2,65 €
  • Novinka
#3615 I0169K

HLINÍKOVÁ lepiaca páska ALUMINIUM s mriežkou 72 mm x 45 m

HLINÍKOVÁ lepiaca páska ALUMINIUM s mriežkou 72 mm x 45 m. Hliníkové pásky Cross-Weave si poradia s extrémne nízkymi a vysokými teplotami a svetlom, prachom a vlhkosťou. Táto kombinácia vlastností je potrebná na izoláciu a tesnenie vykurovacích, ventilačných a klimatizačných (HVAC) potrubí v tomto sektore. Hliníkové pásky zabraňujú korózii a strate energie. Pásky sa líšia hrúbkou, šírkou a teplotným rozsahom.
7,10 € Zľava 2,65 €
9,75 €
5,92 € bez DPH
I0170K
0.450 kg
✓ Skladom
Množstvo

>Zaregistrujte sa a získate 6 bodov / 0,06 € Zaregistrujte sa a získate 6 bodov / 0,06 € (každý utracený 1,00 € = 1 bod, 1 bod = sleva 0,01 €)
Váš košík bude mít celkem 6 bodů, které lze převést na poukázku 0,06 €.
ERANSA s.r.o.

Typ nosiča Hliníková fólia
Typ vložky Jednostranný silikonizovaný papier
Typ lepidla Rozpúšťadlový akryl
Hrúbka filmu (µm) 30
Hrúbka bez vložky (µm) 66
Priľnavosť k oceli (N/25 mm) 12
Pevnosť v ťahu (N/cm) 28
Predĺženie (%) <0,1
Teplotná odolnosť (°C) -20 až +120

Hliníkové pásky Cross-Weave si poradia s extrémne nízkymi a vysokými teplotami a svetlom, prachom a vlhkosťou. Táto kombinácia vlastností je potrebná na izoláciu a tesnenie vykurovacích, ventilačných a klimatizačných (HVAC) potrubí v tomto sektore. Hliníkové pásky zabraňujú korózii a strate energie. Pásky sa líšia hrúbkou, šírkou a teplotným rozsahom.

Táto reflexná páska je ideálna na pripevnenie reflexnej fólie vo vašej pestovateľskej miestnosti. Jeho zosilnený dizajn s krížovou väzbou zabraňuje roztrhnutiu alebo roztrhnutiu a je vysoko priľnavý, aby zabezpečil, že vaša reflexná fólia zostane na svojom mieste. Mimoriadne pevná a odolná táto hliníková páska s krížovou väzbou je ideálna na pripevnenie reflexnej fólie. Aluminium Cross Weave Tape je reflexná páska určená na montáž reflexnej fólie s minimálnou stratou odrazivosti svetla. Táto páska má vláknitú štruktúru s krížovou väzbou, ktorá zabraňuje trhaniu a zabezpečuje, aby sa vaša fólia neuvoľnila. Ak sa chcete uistiť, že vaša fólia je bezpečná, hliníková páska s krížovou väzbou vám poskytne výsledky, ktoré potrebujete.

 

Vystužená hliníková páska 48502Hliníková páska - vystužená

Hliníková páska - vystuženáHliníková páska - vystužená

Hliníková páska - vystuženáHliníková páska - vystužená

Tabuľka dát

Merná jednotka
ks
Balenie
16 ks

Podobné produkty ( Niekoľko ďalších produktov v rovnakej kategórii )