• -3,46 €
#0242 F1901001

VENTS Ventilátor axiálny - 100 S

VENTS Ventilátor axiálny - 100S. Axiálny domový ventilátor, 230 V AC, ø100 mm, 95 m³/h
10,80 € Zľava 3,46 €
14,26 €
9,00 € bez DPH
F1901001
1.000 kg
✓ Skladom
Množstvo

>Zaregistrujte sa a získate 5 bodov / 0,05 € Zaregistrujte sa a získate 5 bodov / 0,05 € (každý utracený 2,00 € = 1 bod, 1 bod = sleva 0,01 €)
Váš košík bude mít celkem 5 bodů, které lze převést na poukázku 0,05 €.
VENTS

Popis produktu

• Jednoduchý a cenovo dostupný ventilátor,
• ochranná sieťka proti hmyzu,
• možnosť doplnenia spätnej klapky KO,
• veľmi tenký predný kryt.

 

POUŽITIE

Plastové nástenné axiálne ventilátory typovej rady S sa používajú na odvetranie kuchýň, kúpeľní, toaliet, obchodov, kancelárií, reštaurácií a iných bytových alebo nebytových priestorov. Vzhľadom k svojím technickým parametrom sa odporúča ventilátory používať v kombinácií s kratším vzduchotechnickým potrubím, poprípade k odsávaniu priamo cez stenu.

 

DIZAJN

Kryt a vrtuľa ventilátorov je vyrobená z vysoko kvalitného ABS plastu odolnému voči UV žiareniu. Tvar vrtule zaisťuje efektívnosť a trvácnosť ventilátorov.

 

MOTOR

Ventilátory sú vybavené spoľahlivým motorom s klznými ložiskami. V prípade montáže do stropu alebo pri využívaní ventilátora k nepretržitej dlhodobej prevádzke sa doporučuje použitie ventilátora s označením „L“ vybaveného guličkovými ložiskami. Všetky motory sú vybavené tepelnou poistkou.

 

OVLÁDANIE

Ventilátory sa môžu ovládať pomocou samostatného prepínača alebo môžu byť zapojené paralelne s osvetlením. Modely s označením "V" sa ovládajú pomocou ťahového vypínača. Modely označené "T" sú vybavené časovým spínačom s nastaviteľným dobehom v rozsahu od 2 do 30 minút. Hygrostat "H" umožňuje nastavenie hranice vlhkosti vzduchu, pri ktorej sa má ventilátor zapnúť, v rozsahu od 60 do 90 %. Ventilátory s pohybovým senzorom sú zase označené písmenom "P".

 

MONTÁŽ

Ventilátory sa montujú na stenu do okrúhleho potrubia alebo priamo do ventilačnej šachty. Ventilátory je možné umiestniť aj na strop, ak je použitý typ s guličkovými ložiskami. Skrutky a hmoždinky potrebné pre montáž sú súčasťou balenia.

Tabuľka dát

Merná jednotka
ks
Balenie
18 ks

Podobné produkty ( Niekoľko ďalších produktov v rovnakej kategórii )